Göç İdaresi İletişim Bilgileri

Göç İdaresi İletişim Bilgileri
7,622

Göç idaresi iletişim bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Türkiye geneli İl Göç İdaresi Müdürlükleri adres, telefon ve eposta adresleri 2021 yılı için güncel paylaşmaktayız. İl Göç İdaresi müdürlükler yoğunluk nedeni ile telefonlara bazı zamanlar bazı müdürlükler hiç cevap verememektedir.

ÖNEMLİ: Türkiye Cumhuriyeti İl Göç İdaresi Müdürlükleri randevusuz başvuruları kabul etmemektedir. Başvuruda bulunacak başvuru sahipleri her başvuru sahibi için ayrı ayrı randevu talebinde bulunması zorunludur.

İl Göç idaresi Müdürlüklerinde en etkili çalışma gerçekleştiren İstanbul İl Göç İdaresi Müdürlüğüdür.

Adres: Hırka-i Şerif Mah. Adnan Menderes Bulv. No:64, 34091 Fatih/İstanbul

E-posta: istanbul@goc.gov.tr

Telefon: 0212 499 40 00

Fax: 0212 499 40 05

İlçe Çalışma Grubu Başkanlıkları

Beşiktaş İlçe Çalışma Grup Başkanlığı İletişim Bilgileri

Adres: Gayrettepe Mah. Gönenoğlu Sok. No:10 Beşiktaş/İSTANBUL

Beylikdüzü İlçe Çalışma Grup Başkanlığı

Adres: Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:18 (Beylikdüzü Kaymakamlığı) Beylikdüzü/İSTANBUL

Fatih İlçe Çalışma Grup Başkanlığı İletişim Bilgileri

Adres: İskenderpaşa Mah. Yeşiltekke Sok. No:33 Fatih/İSTANBUL

Küçükçekmece İlçe Çalışma Grup Başkanlığı

Adres: Kartaltepe Mahallesi Süvari Caddesi No:19 Küçükçekmece/İSTANBUL

Pendik İlçe Çalışma Grup Başkanlığı İletişim Bilgileri

Adres: Pendik Kaymakamlığı Doğu Mah. İnce Sok. No:12 Kat:1 Pendik/İSTANBUL

Ümraniye İlçe Çalışma Grup Başkanlığı İletişim Bilgileri

Adres: Necip Fazıl Mah. Gaffar Okkan Cad. No:3 (Adil Amca Parkı) Ümraniye/İSTANBUL

Adres: Atakent Mahallesi Selahattin Çolak Bulv. No:88 Yüreğir/Adana

Telefon: 0322 346 35 61

Fax: 0322 346 46 64

Mail: adana@goc.gov.tr

Adres: Alitaşı Mahallesi Atatürk Bulv. No:144/2 Merkez/ADIYAMAN

Telefon: 0416 213 39 61

Fax: 0416 213 39 60

Mail: adiyaman@goc.gov.tr

Adres: Ali Çetinkaya Mah. Atatürk Bulv. No: 32/3 Merkez/Afyonkarahisar

Telefon: 0272 215 17 80

Fax: 0272 215 17 90

Mail: afyonkarahisar@goc.gov.tr

Adres: Fatih Mah. 221. Sok. No: 12 Merkez/Ağrı

Telefon: 0472 215 33 25

Mail: agri@goc.gov.tr

Adres: Zafer Mah. 22.Nevşehir Cad. 177/1 Merkez/AKSARAY

Telefon: 0382 214 00 06

Mail: aksaray@goc.gov.tr

Adres: Fethiye Mah. İbni Sina Cad. No:1 (Eski Diş Hastanesi) Merkez/Amasya

Telefon: 0358 218 10 45

Fax: 0358 218 15 50

Mail: amasya@goc.gov.tr

Adres: Barbaros Mah. Binnaz Sok. No: 2 Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 439 40 40

Fax: 0312 439 40 66

Mail: ankara@goc.gov.tr

Adres: Bayındır Mah. Gazi Bulv. Valilik Ek Yerleşkesi No: 2 Muratpaşa/Antalya

Telefon: 0242 237 95 50-51-52

Fax: 0242 237 95 53

Mail: antalya@goc.gov.tr

Adres: Karagöl Mah. Kongre Cad. Ardahan Valilik Hizmet Binası Blok Kat: 2 Merkez/Ardahan

Telefon: 0478 211 22 49

Fax: 0478 211 22 89

Mail: ardahan@goc.gov.tr

Adres: Çarşı Mahallesi Türkocağı Sokak No: 12/2 Merkez/Artvin

Telefon: 0466 212 12 33

Fax: 0466 212 12 38

Mail: artvin@goc.gov.tr

Adres: Hürriyet Bulv. Efeler Mah. 2275. Sokak No: 17 Efeler/Aydın

Telefon: 0256 226 83 99

Fax: 0256 212 68 08

Mail: aydin@goc.gov.tr

Adres: Atatürk Mah. Doğan Cad. No:1 Karesi / Balıkesir

Telefon: 0266 241 23 50

Fax: 0266 241 16 58

Mail: balikesir@goc.gov.tr

Adres: Kemer Köprü Mah. Elmalık Sok. No: 3 Valilik Binası Kat:2 Merkez/Bartın

Telefon: 0378 227 65 33

Mail: bartin@goc.gov.tr

Adres: Gültepe Mah. Kıbrıs Şehitler Bulv. 359/A (Eski Tekel Fabrikaları İçi) Merkez/Batman

Telefon: 0488 213 24 72

Fax: 0488 213 34 72

Mail: batman@goc.gov.tr

Adres: Tuzcuzade Mah. Vali Nihat Üçyıldız Cad. Özel İdare İş Hanı No: 69 Kat: 5 Merkez/Bayburt

Telefon: 0458 222 10 03

Fax: 0458 222 10 02

Mail: bayburt@goc.gov.tr

Adres: Gazipaşa Mah. Atatürk Bulv. No: 7/1 Merkez/Bilecik

Telefon: 0228 212 59 39

Fax: 0228 212 22 70

Mail: bilecik@goc.gov.tr

Adres: Yenişehir Mah. Hükümet Konağı Kat: 1 Merkez/Bingöl

Telefon: 0426 214 00 22

Fax: 0426 214 00 23

Mail: bingol@goc.gov.tr

Adres: Beş Minare Mahallesi 4. Etap TOKİ 1335/1 sokak 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü hizmet binası Kat: 1

Telefon: 0434 246 84 62

Fax: 0434 246 84 68

Mail: bitlis@goc.gov.tr

Adres: Aktaş Mah. Taşhancılar Cad. No: 10/5 Merkez/Bolu

Telefon: 0374 210 70 00

Fax: 0374 210 70 01

Mail: bolu@goc.gov.tr

Adres: Bağlar Mah. İbrahim Zeki Burdurlu Cad. Akgün Apt. No: 27 Merkez/Burdur

Telefon: 0248 232 15 10

Fax: 0248 234 56 00

Mail: burdur@goc.gov.tr

Adres: Veysel Karani Mah. Sevgi Cad. No:2 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0224 252 64 58

Fax: 0224 361 05 09

Mail: bursa@goc.gov.tr

Adres: Cumhuriyet Mah. Meydan Sok. Eski Belediye İşhanı Kat: 2 No:4 Kepez/Çanakkale

Telefon: 0286 262 01 76

Fax: 0286 262 01 16

Mail: canakkale@goc.gov.tr

Adres: Mimar Sinan Mah. Semerciler Sok. Tansuğ Sit. No: 18 Merkez/Çankırı

Telefon: 0376 213 46 49

Fax: 0376 213 41 09

Mail: cankiri@goc.gov.tr

Adres: Çepni Mah. Hıdırlık Cad. No: 4 19040 Merkez/Çorum

Telefon: 0364 224 18 32

Fax: 0364 224 89 96

Mail: corum@goc.gov.tr

Adres: Fatih Mah. Şehit Yılmaz Bakan Cad. No: 24 Pamukkale/ Denizli

Telefon: 0258 213 11 17

Fax: 0258 241 11 23

Mail: denizli@goc.gov.tr

Adres: İnönü Cad. İskender Paşa Mah. Şeran Plaza Kat: 4 No: 39 Sur/Diyarbakır

Telefon: 0412 229 06 08

Fax: 0412 229 25 33

Mail: diyarbakir@goc.gov.tr

Adres: Fevziçakmak Mah. Eski Bolu Cad. Kalıcı İşyerleri C Blok Merkez/Düzce

Telefon: 0380 524 89 75

Fax: 0380 512 05 73

Mail: duzce@goc.gov.tr

Adres: Sarayakpınar Yolu Üzeri 2.Beyazıt Cad. 73/A Merkez/Edirne

Telefon: 0284 224 10 12

Fax: 0284 224 10 19

Mail: edirne@goc.gov.tr

Adres: Üniversite Mah. Zübeyde hanım Cad. No: 161 Elazığ

Telefon: 0424 238 46 54

Fax: 0424 238 44 66

Mail: elazig@goc.gov.tr

Adres: İnönü Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Valilik Ek Hizmet Binası C Blok Kat: 1 Erzincan/Merkez

Telefon: 0446 224 01 31

Fax: 0446 224 01 30

Mail: erzincan@goc.gov.tr

Adres: Rabiaana Mah. Taşmağazalar Cad. No:3 Yakutiye/Erzurum

Telefon: 0442 215 47 02

Fax: 0442 215 01 35

Mail: erzurum@goc.gov.tr

Adres: Cumhuriyet Mah. Yıldırımer Sok. No: 37 Kat: 4-5 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: 0222 230 04 81

Fax: 0222 230 04 83

Mail: eskisehir@goc.gov.tr

Adres: İncilipınar Mah. 4 Nolu Cad. No: 6 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: 0342 215 01 81

Fax: 0342 215 00 77

Mail: gaziantep@goc.gov.tr

Adres: Çıtlakkale Mah. Atatürk Bulv. Yeni Hükümet Konağı A Blok Giriş Kat 28100 Merkez/Giresun

Telefon: 0454 215 77 01

Fax: 0454 215 77 00

Mail: giresun@goc.gov.tr

Adres: Karaer Mah. 15 Temmuz Zafer Cad. Hükümet Konağı No: 15 Kat: 4 Merkez/Gümüşhane

Telefon: 0456 213 15 85

Fax: 0456 213 15 84

Mail: gumushane@goc.gov.tr

Adres: Bulak Mah. İstiklal Cad. No: 17 Kat: 2 Merkez/Hakkâri

Telefon: 0438 211 05 58

Mail: hakkari@goc.gov.tr

Adres: Narlıca Mah. Atatürk Cad. 1. Sok. No: 1 Antakya/Hatay

Telefon: 0326 234 58 73

Fax: 0326 234 59 60

Mail: hatay@goc.gov.tr

Adres: Söğütlü Mah. Kurtuluş Cad. No:26 Kat: 1 76000 Merkez/Iğdır

Telefon: 0476 227 70 40

Fax: 0476 227 70 41

Mail: igdir@goc.gov.tr

Adres: Hızırbey Mah. 1509 Sok. No: 32 Merkez/Isparta

Telefon: 0246 224 24 45

Fax: 0246 224 24 47

Mail: isparta@goc.gov.tr

Adres: Konak Mah. 855 Sok. No:40/A Kemeraltı Konak/İzmir

Telefon: 0232 402 44 62

Fax: 0232 484 32 70

Mail: izmir@goc.gov.tr

Adres: Yenişehir Mah. 74002 Sok. No: 9/1 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş

Telefon: 0344 225 30 15

Fax: 0344 225 30 13

Mail: kahramanmaras@goc.gov.tr

Adres: Yeşil Mah. Atatürk Bulv. No:92 Merkez/Karabük

Telefon: 0370 412 78 44

Mail: karabuk@goc.gov.tr

Adres: Sakabaşı Mah. Zeytindalı Bulv. Hükümet Konağı C Blok Kat: 2 Merkez/Karaman

Telefon: 0338 212 70 30

Fax: 0338 226 70 74

Mail: karaman@goc.gov.tr

Adres: Cumhuriyet Mah. Borsa Sok. Valilik Binası Zemin Kat Merkez/Kars

Telefon: 0474 223 09 07

Mail: kars@goc.gov.tr

Adres: Hepkebirler Mah. Sakarya Cad. No: 20 Merkez/Kastamonu

Telefon: 0366 222 20 47

Fax: 0366 222 20 48

Mail: kastamonu@goc.gov.tr

Adres: Hacı Saki Mah. Okur Sok. No: 1 Kocasinan/Kayseri

Telefon: 0352 220 01 57

Fax: 0352 220 21 57

Mail: kayseri@goc.gov.tr

Adres: Fabrikalar Mah. 25. Sok. No:3 Merkez/Kırıkkale

Telefon: 0318 333 10 71

Fax: 0318 333 10 70

Mail: kirikkale@goc.gov.tr

Adres: Karacaibrahim Mah. Çiftçiler Sok. No: 1 Merkez/Kırklareli

Telefon: 0288 214 00 84

Fax: 0288 212 00 73

Mail: kirklareli@goc.gov.tr

Adres: Yenice Mah. 182. Sok. A Blok Kat: 2 No: 3 Merkez/Kırşehir

Telefon: 0386 213 40 48

Mail: kirsehir@goc.gov.tr

Adres: Yaşar Aktürk Akpınar Cad. Hacı Cümbüş Camii Karşısı - Kilis

Telefon: 0348 813 20 94

Fax: 0348 813 20 96

Mail: kilis@goc.gov.tr

Adres: Ayazma Mahallesi Gemici Sokak No:6 İzmit/ KOCAELİ

Telefon: 0262 322 30 66-67

Fax: 0262 322 30 68

Mail: kocaeli@goc.gov.tr

Adres: Pirebi Mah. Pirebi Sok. No:14/A Meram/Konya

Telefon: 0332 248 10 50

Fax: 0332 248 51 51

Mail: konya@goc.gov.tr

Adres: 30 Ağustos Mah. 2. Meriç Sok. No: 22 Merkez/Kütahya

Telefon: 0274 225 17 79

Fax: 0274 225 17 75

Mail: kutahya@goc.gov.tr

Adres: İstiklal Mah. Valilik Cad. Hükümet Konağı Zemin Kat No: 1 Battalgazi/Malatya

Telefon: 0422 322 33 32

Fax: 0422 322 33 72

Mail: malatya@goc.gov.tr

Adres: Ege Mah. 1304 Sok. No:13 Şehzadeler/Manisa

Telefon: 0236 250 01 91

Fax: 0236 250 01 96

Mail: manisa@goc.gov.tr

Adres: Vali Ozan Cad. Hükümet Konağı Kat:-1 Artuklu/Mardin

Telefon: 0482 213 66 67

Fax: 0482 213 47 64

Mail: mardin@goc.gov.tr

Adres: Camişerif Mah. Uray Cad. No: 17 Kat: 3 Akdeniz/Mersin

Telefon: 0324 237 12 48-232 60 47

Fax: 0324 237 12 47

Mail: mersin@goc.gov.tr

Adres: Orhaniye Mahallesi Papatya Sokak No:15 Menteşe/Muğla

Telefon: 0252 213 12 60-61-62

Fax: 0252 212 42 20

Mail: mugla@goc.gov.tr

Adres: Yeni İl Özel İdaresi Hizmet Binası Zemin Kat (Muş-Bitlis Yolu Üzeri) Merkez/Muş

Telefon: 0436 212 84 80

Fax: 0436 212 84 81

Mail: mus@goc.gov.tr

Adres: 350 Evler Mah. Ali Dirikoç Bulv. Valilik H Blok Merkez/Nevşehir

Telefon: 0384 212 50 74

Fax: 0384 212 50 75

Mail: nevsehir@goc.gov.tr

Adres: Yukarı Kayabaşı Mah. Öğretmenler Cad. No: 2/3 Merkez/Niğde

Telefon: 0388 213 10 64

Fax: 0388 213 00 62

Mail: nigde@goc.gov.tr

Adres: Saray Mah. Ulukonak Cad. No:1 B Blok Kat: 2 Altınordu/Ordu

Telefon: 0452 222 70 52-71 52

Fax: 0452 222 72 52

Mail: ordu@goc.gov.tr

Adres: Alibeyli Mah. Cevdet Sunay Cad. No: 74/A Merkez/Osmaniye

Telefon: 0328 813 95 00

Fax: 0328 813 97 00

Mail: osmaniye@goc.gov.tr

Adres: Eminettin Mah. Menderes Bulv. No: 164-301 Kat: 3 Merkez/Rize

Telefon: 0464 217 53 99

Fax: 0464 213 17 98

Mail: rize@goc.gov.tr

Adres: Karaman Mah. 1777 Ada 121 Nolu İş Merkezi Adapazarı/Sakarya

Telefon: 0264 221 40 31-32

Fax: 0264 221 40 33

Mail: sakarya@goc.gov.tr

Adres: 19 Mayıs Mah. Saadet Cad. No: 4 İlkadım/Samsun

Telefon: 0362 431 28 03

Fax: 0362 431 28 20

Mail: samsun@goc.gov.tr

Adres: Kooperatif Mah. Hükümet Bulv. Valilik Binası No: 100 Merkez/Siirt

Telefon: 0484 224 15 12

Fax: 0484 224 15 13

Mail: siirt@goc.gov.tr

Adres: Meydankapı Mah. Tersane Cad. No:12 Merkez/Sinop

Telefon: 0368 260 04 62

Fax: 0368 260 04 65

Mail: sinop@goc.gov.tr

Adres: Eski Kale Mahallesi Osman Paşa Caddesi No:11 İç Kapı No:319 Merkez/SİVAS

Telefon: 0346 224 30 58

Fax: 0346 224 30 60

Mail: sivas@goc.gov.tr

Adres: Akbayır 1130. sokak 63320 Karaköprü Şanlıurfa

Telefon: 0414 313 86 58

Fax: 0414 313 54 01

Mail: sanliurfa@goc.gov.tr

Adres: Narlıkuyu Mah. Mehmet Hafız Bulv. Hiranur Apart. No: 58 Karaköprü/Şanlıurfa

Telefon: 0414 313 54 01

Fax: 0414 313 86 58

Mail: sanliurfa@goc.gov.tr

Adres: Atatürk Mah. Zübeyde Hanım Cad. Hükümet Konağı Merkez/Şırnak

Telefon: 0486 216 45 44

Fax: 0486 216 45 47

Mail: sirnak@goc.gov.tr

Adres: Hürriyet mah. Zümrüt çayı sok. no:15 Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon: 0282 263 50 95

Fax: 0282 263 50 99

Mail: tekirdag@goc.gov.tr

Adres: Yeni Mahalle Gültekin Topçam Cad. No: 13 Merkez/Tokat

Telefon: 0356 214 90 10

Fax: 0356 214 90 11

Mail: tokat@goc.gov.tr

Adres: Gülbaharhatun Mah. Hükümet Konağı Sok. Kat: 4 61040 Merkez/Ortahisar/Trabzon

Telefon: 0462 223 22 45

Fax: 0462 223 29 60

Mail: trabzon@goc.gov.tr

Adres: Atatürk Mahallesi 15 Temmuz Şehitler Bulv. Hükümet Konağı Kat:3 Merkez/Tunceli

Telefon: 0428 213 33 48

Fax: 0428 213 33 28

Mail: tunceli@goc.gov.tr

Adres: Elmalıdere Mahallesi 1. Elkurtaran Sok. No:14 Merkez/Uşak

Telefon: 0276 227 44 00

Mail: usak@goc.gov.tr

Adres: Şemsibey Mah. Erciş Yolu Üzeri 7. Km Tuşba/Van

Telefon: 0432 223 33 35

Fax: 0432 223 33 20

Mail: van@goc.gov.tr

Adres: Rüstempaşa Mah. Şehit Ömer Faydalı Cad. Şair Nedim Sok. No:30 Merkez/Yalova

Telefon: 0226 800 02 50-51

Fax: 0226 800 02 53

Mail: yalova@goc.gov.tr

Adres: Karatepe Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No: 57 Valilik Binası Giriş Kat Merkez/Yozgat

Telefon: 0354 212 19 10

Fax: 0354 212 19 11

Mail: yozgat@goc.gov.tr

Adres: Terakkaki Mah. Cumhuriyet Cad. Kapı No: 8/1 Merkez/Zonguldak

Telefon: 0372 222 11 55

Fax: 0372 222 11 56

Mail: zonguldak@goc.gov.tr