HAKKIMIZDA! BİZİ YAKINDAN TANIYIN…

HAKKIMIZDA! BİZİ YAKINDAN TANIYIN…
1,068

Yabancı veya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ikamet ve vize başvuruları hakkında, ikamet izni talepleri, öğrenci işlemleri veya çalışma vize başvuru aşamasında birtakım riskler ile karşılaşırlar; Bu sebepler Kuruluşumuzun yeterli ve etkin düzeyde bilgi ve tecrübesi bu sürecin hayati bir parçası olmaktadır.

Kuruluşumuz 13 yılda kazandığı tecrübeyi danışanları ile paylaşmanın heyecanını yaşamaktadır. Yurt içi ve yurtdışı vize ve ikamet başvurularını gerek noter gerekse başvuru sahiplerinin onayı doğrultusunda Büyükelçilikler, Konsolosluklar, Başkonsolosluklar, İç İşleri Bakanlığı, Dış işleri bakanlığı, Çalışma Bakanlığında vekaleten işlemlerini yürütmektedir.

Kuruluşumuzun danışanlarına sunduğu farklı servis ve çözüm hizmetleri bulunmaktadır. İkamet ve vize başvuru hizmetleri, yabancıların Biometrik bilgilerinin alınması ve kaydedilmesi, tüm kısa dönem turistik ikamet kategorileri, aile birleşimi, eğitim ve çalışma izinleri, uzun dönem süresiz ikamet izin başvuruları ve bu sürece bağlı servis hizmetleri içerir.

  • Başvuru evraklarınız hazırlanırken siz rahat edin
  • Biometrik Kimlik bilgileriniz E-ikamet sistemine kaydı yapılırken güvende olun
  • Size uygun zamanda başvurunuzu yapın
  • İkamet alabilmek için aceleniz var öncelik alın
  • Kayıt işlemleri tamamlandığında huzurlu olun

İkamet alıp alamayacağınıza kimler karar veriyor?

Kuruluşumuzun herhangi bir hükümet ile doğrudan bağlantısı bulunmadığı gibi Kuruluşumuz vize ve ikametler konusunda da onay verme yetkisine sahip değildir. Yabancılar için Türkiye’de İkamet izni başvurularını inceleme ve değerlendirme yetkisi başvuru yapılan İl Göç İdaresi Müdürlüğü veya İlçe Çalışma Gurup Başkanlıklarına aittir.